FAQ

Často kladené dotazy

Obecné

Android i iOS verze nejdříve musí projít interním testováním – kdy se odhalí chyby v zobrazování a funkcionalitě. Poté bude aplikace registrována na Google play a Apple storu. Jakmile bude schválena, bude ihned dostupná ke stažení a užívání.  Android verze je již dostupná ke stažení na Google Play. Verze pro iOS je zatím v přípravě. 

Aplikace je vhodná pro smartphone i tablet. Současná nejnižší verze je 4.4 KitKat, ale je možné, že se v průběhu aktualizací aplikace nároky zvýší.

Je tu možnost, kterou jsme připravili přesně pro tento případ. Nikdo Vás nenutí se registrovat a projít autentifikačním procesem. Jednoduše stačí ve vstupní obrazovce do aplikace vstoupit jako host. Máte omezené možnosti interakce, ale můžete si aplikaci prohlédnout.

Příčin je možných několik
– Zkontrolujte svůj email nebo přezdívku – systém rozlišuje velká a malá písmena, taktéž raději zkontrolujte, jestli Vám Vaše zařízení automaticky nedoplňuje mezeru nebo tečku za přihlašovacími údaji
– Validace účtu – bez potvrzení odkazu v emailu (proces validace emailu) se nelze do aplikace přihlásit, email musí být funkční/pravý
– Heslo – ujistěte se, že zadáváte správné heslo (Caps lock)
– Registrace – nejdříve je potřeba se zaregistrovat a validovat email
– Neřeš to – použijte hosta jestli chcete

Ne. Je nutné povolit přístup k GPS, aby se mohla zkontrolovat přibližná vzdálenost od Vás k místu odvozu (seznam inzercí). Vaše poloha se neukládá. Email slouží k registraci a identifikaci (při přihlašování). Ostatním osobám se email zobrazí jen v případě, že mezi sebou máte potvrzený odvoz, abyste jste se mohli v případě potřeby zkontaktovat. Telefonní číslo slouží pouze jako kontaktní údaj a je taktéž skryto, dokud není potvrzený odvoz. Telefonní číslo je navíc dobrovolný údaj pro vyplnění.

Pokud při používání narazíte na nějakou chybu, stačí nám napsat přes tento formulář stručný popis jak k chybě došlo a my se jí pokusíme co nejdříve opravit.

Uživatelé

Co se stane pokud odmítnu nabídku na odvoz
Z Vašeho pohledu prakticky nic. Odmítnutý se nic nedozví (není mu zaslána žádná notifikace či zpráva). Každá nabídka na odvoz, která není potvrzená (potažmo i zamítnutá) do 12 hodin od nabídnutí odvozu, se automaticky zamítá. Pokud uživatel jednou projeví zájem o odvoz a není mu jeho nabídka potvrzena, nemůže žádat znovu. Čili nemusíte ani “zamítnout pro zamítnutí”.

Stačí když v inzerci vyplníte “0” nebo necháte políčko nevyplněné. Je ale dobré Váš záměr zmínit v popisku inzerce – tedy, že je to na dohodě, zdarma nebo že dotyčný má přivézt flašku rumu.

Nemusíte, ale samozřejmě můžete. V pravidelných intervalech (10 – 15 min) se v aplikaci vyhodnocuje, jestli není pro Vás dostupná nová zpráva nebo notifikace. Avšak je potřeba aplikaci alespoň jednou spustit a přihlásit se. S každým vypnutím nebo restartováním zařízení je potřeba aplikaci znovu zapnout a přihlásit se.

Aplikace jako taková je zcela zdarma – zdarma stáhnete a zdarma používáte. Je taktéž možné do aplikace vstoupit jako host.

Firmy

Pro firmy je zpoplatněna registrace (zviditelnění) a každá vystavená pracovní nabídka.

Cena registrace je 6000,- na rok. Zveřejnění neomezeného množství inzerátů je zdarma a každý inzerát má platnost 30 dní.

Registrace jako taková je zdarma (vytvoření účtu). Bude po Vás následně požadováno vyplnění pravdivých údajů o společnosti, kterou zastupujete/reprezentujete – osobně kontrolováno a může vést k zamítnutí. K tomu, aby byla Vaše společnost viditelná, je následně potřeba zaplatit registrační poplatek a mít údaje vyplněné správně. Vaše společnost se stává viditelnou na 1 rok. Budete viditelní pro všechny uživatele v seznamu firem.

V naší aplikaci máte dvě možnosti. Základem je být vidět – viz zviditelnění firmy. Uživatel si Vás pak jednoduše dohledá v seznamu. Druhou možností je přímo cílit na určitou podskupinu uživatelů vystavením nabídky pracovní příležitosti. Uživatelé, kteří mají nastavené upozornění, jsou ve velmi krátkém časovém horizontu informování, že zrovna hledáte. Díky vyplněnému profilu Vás mohou kontaktovat a tak se i ucházet.

Firemní účty nemohou inzerovat. Pro tyto příležitosti bude připravena nová sekce v budoucnu. Firmy mohou pouze zveřejňovat nabídky stálé práce/zaměstnání.

Samozřejmě můžete. Nabídka pracovních příležitosti nepodléhá cenzuře. Můžete třeba hledat i osobu z příbuzného nebo relativního oboru. Aplikaci budou používat nejen aktivní a profesionální řidiči. Můžete např. hledat například VZV operátora nebo závozníka či dispečera. Stěhovací firmy mohou poptávat zaměstnance stejně jako místní cukrárna v Horní dolní. Odvoz zde budou inzerovati lidé nejrůznějšího zaměření.

Nenašli jste odpověď na Vaší otázku? Nezoufejte a napište nám!

Přejít nahoru